Dojazd do noclegu

Les Pavillons sous Bois (strefa 4) jest francuską gminą znajdującą się w departamencie Seine-Saint-Denis, w regionie Île-de-France na północny- wschód od Paryża.

Noclegi Paris - dojście na tramwaj T4

Stacja tramwaju T4 znajduje się 600m od noclegu. Dojazd do centrum Paryża zajmuje ok. 20-25minut. Jadą Państwo tramwajem 7 minut i przesiadka na pociąg (RER), który jedzie 15minut do głównej stacji w Paryżu ‘ Gare du Nord’ .W centrum możliwość korzystania z 16 linii metra .

Mapa noclegu na mapie Ile-de-France

Mapa Ile de France

Jeśli chodzi o dotarcie pod samą wieżę Eiffela z miejsca noclegu zajmuje to 45 minut. Taki sam czas trzeba przeznaczyć na dojazd do Katedry Notre Dame czy Łuku Triumfalnego. Do Bazyliki Sacré Cœur czas dojazdu jest mniejszy – zajmuje on 35 minut. Są to niedługie czasy dojazdów pod dane obiekty. Jest tak, że z centrum Paryża można dłużej jechać do miejsca zwiedzania – to wszystko zależy od lokalizacji. Biorąc pod uwagę rozmieszczenie zabytków w Paryżu są one położone dosyć blisko siebie.

Dojazd do noclegu z paryskich lotnisk

Dojazd-z-lotniska-do-paryza

Dojazd z lotniska Charles de Gaulle

Jest to największy port lotniczy we Francji, położony w północno-wschodniej części Paryża). Bardzo szybki dojazd do noclegu – zajmuje ok. 35 minut komunikacją miejską. Na życzenie Klienta sporządzam szczegółowy opis jak dostać się do noclegu.

Dojazd z lotniska Beauvais

Lotnisko Paryż-Beauvais położone jest ok. 80 km na północ od centrum Paryża. Pomiędzy lotniskiem Beauvais a Paryżem kursują autobusy, które zatrzymują się na Porte Maillot. Z tego miejsca należy przesiąść się na komunikację miejską by dotrzeć do miejsca noclegu.

Dojazd z lotniska Orly

Lotnisko Orly położone jest 13 km na południe od centrum Paryża. Dojazd z tego lotniska do miejsca noclegu zajmuje około 1h 20 minut.


Istnieje możliwość bezpośredniego transportu z lotnisk (Charles de Gaulle, Beauvais, Orly)  do miejsca noclegu z pomocą polskich usług transportowych działających na terenie Paryża. Po więcej informacji zapraszamy na stronę Dojazd do Paryża. Firma ta oferuje przewóz osób (od drzwi do drzwi) w bardzo atrakcyjnych cenach.

Adres noclegu:

Noclegi Paris
62 Allée Emile Zola
93320 Les Pavillons sous Bois,
Francja